♥TADY♥, ♥TADY♥. Všude jsem jako Míša.
♥TADY♥ pro Mishka.

Únor 2012

MArlon Roudette autogram

29. února 2012 v 20:16 | Míša |  Ostatní
Kámoška mi z Pocornu přinesla autogram MArloun Roudetta ( doufám, že dobře skloňuju :D)


Za kvalitu se omlovám :)

Vtip dne 29.2.2012

29. února 2012 v 8:00 | Míša |  Vtip dne
Život s pitomci I.

Pitomec č. 1
Při studiu medicíny pracuji na částečný úvazek také v poradně toxikologického střediska. Je to nedávno, co volala nějaká žena, která přistihla dcerku při pojídání mravenců. S nonšalancí sobě vlastní jsem jí odvětil, že mravenci nemůžou její holčičce nijak ublížit, takže s ní do špitálu jezdit nemusí. Dáma se uklidnila a před rozloučením mi prozradila, že dala své holčičce pro jistotu vypít prostředek pro hubení mravenců. "Volejte záchranku! Okamžitě!" zařval jsem do telefonu.

Pitomec č. 2
Je to pár let, co se jeden letištní zaměstnanec firmy Boeing rozhodl ukrást záchranný člun z Jumbo Jetu. Byl celý nadšený, když se mu jeho plán podařil a on člun donesl bez problémů domů. Nazítří se hned vydal na řeku, že si člun vyzkouší. Nafoukl jej a bezstarostně se začal projíždět po vodě. Jaké bylo ale jeho překvapení, když se nad ním zničeho nic objevil vrtulník Pobřežní stráže a žabí muži vytáhli nešťastníka do helikoptéry! Až po přistání se dozvěděl, že vrtulník pro něj vystaroval proto, že jeho člun po nafouknutí aktivoval svou tísňovou vysílačku. Samozřejmě, druhý den už dotyčný u Boeingu nepracoval.

Pitomec č. 3 - Pravdivá historka ze San Franciska
Jeden muž se rozhodl vyloupit banku. Vešel do pobočky Bank of America a na papír napsal: "todle je přepadeňý. Dejte my všecky prachi do taški." Jenže jak tak stál ve frontě před okénkem a čekal, až bude moci svůj vzkaz podat bankovní úřednici, přepadly jej pochyby. Co když někdo viděl, jak píšu ten vzkaz? Možná už zavolal poldy a ti tady budou dřív, než já se k tomu okýnku vůbec dostanu? Zmítán nejistotou opustil raději pobočku a zamířil přes ulici k filiálce banky Wells Fargo. Zde trpělivě vystál frontu a když na něj přišla řada, podal svůj papírek dívce za přepážkou. Při pohledu na jeho pravopisné chyby se úřednice v duchu pousmála a řekla si, že lupič asi nebude patřit k nejbystřejším. Proto mu s klidem vysvětlila, že mu peníze dát nemůže, protože si podal žádost na blanketu Bank of America. Takže se musí rozhodnout - buď své požadavky napíše na papíru firmy Wells Fargo, nebo se vrátí zpět do Bank of America. "OK," zamumlal zmatený bandita a odešel. O pár minut ho zatknuli. Čekal ve frontě v pobočce Bank of America.

Pitomec č. 4
Automatický radar zaznamenal u jednoho projíždějícího vozu překročení povolené rychlosti a vyfotografoval auto i s poznávací značkou. Nic netušící řidič dostal o několik dní později z policejního okrsku dopis, v němž byla fotografie jeho auta a složenka na 40 dolarů. Místo placení poslal vypečený šofér policistům fotografii čtyř desetidolarovek. O několik dní později dostal z policie opět dopis. Tentokrát v něm nebyla složenka, ale jenom fotografie, na které byla masívní železná pouta. Řidič požadovanou částku odeslal okamžitě.

Že by zase nějaká teorie ???

28. února 2012 v 20:37 | Míša |  Ostatní

Zemi ohrozí v roce 2040 asteroid

Nedávno objevený asteroid 2011 AG5 mine podle výpočtů Zemi v roce 2040 v takové blízkosti, že vědci uvažují, jak by se mohla jeho dráha pozměnit. Původně přitom skála o průměru 140 metrů ani nebyla zařazena mezi nebezpečné objekty, uvedl server Space.com.

Můj sešit ze semináře

28. února 2012 v 20:36 | Míša |  Škola
Když jsem kámoške scanovala sešit do SPP, tak mě napadlo sem ty obrázky i přidat :DBěří liška po lese . . .

28. února 2012 v 16:19 | Míša |  OstatníBěží liška po lese a na větvi vysoké borovice vidí veverku, jak se opaluje, cigaretku, sluneční brýle, drink.


I ptá se liška: "Veverko, ty nemakáš?"


A veverka odpoví: "Co bych makala, kašlu na práci, je pěkný počasí, tak se opaluju".


Liška běží dál a přemýšlí, přemýšlí a říká si: "Já se tady pořád honím, dělám tady zdravotní policii, lovím ty nemocný a slabý živočichy, nikdo to pořádně neocení, žaludek z toho mám v prdeli, dovolenou žádnou, takový pěkný počasí, dám si taky chvíli leháro".


Jak řekla, tak i udělala, plácla s sebou na mez a opaluje se. Jde kolem myslivec s puškou na rameni, vidí vyva-lující se lišku, hodí pušku k líci prásk, prásk - složí ji.


Ponaučení: Kdo chce srát na práci, musí sedět hodně vysoko!!!

TAKŽE MAKÁME, VÁŽENÍ, MAKÁME .............Vtip dne 28.2.2012

28. února 2012 v 8:00 | Míša |  Vtip dne
Naděje

"Jakou mám naději, pane doktore?"
"Nó, víte, dělám tuhle operaci už po osmadvacáté."
"Tak to jsem už klidný."
"Jistě - jednou se to povést musí!"

Mám toho plný kecky Fuuuu

27. února 2012 v 19:28 | Míša |  Život (můj, váš to je jedno)
Taaak teď jsem dokončila ten lay, co jsem na něm dělala od včerejška. On je sice lehký na vytvoření, ale to nastavování . . .
No však sami víte :)

Pro dnešek končím, brách je hotovej z toho, že nemůže na Pc tak ho jsu pustin a jen tak na oživení (sice trochu starší,a le. . . .)
For U - Rozcestník

27. února 2012 v 18:33 | Míša

»001. Vtip dne»004. Ostatní

Archive / Page 1 | 2 | 3 . .