♥TADY♥, ♥TADY♥. Všude jsem jako Míša.
♥TADY♥ pro Mishka.

Srpen 2011

vtip dne 31.8.

31. srpna 2011 v 8:02 | Míša |  Vtip dne
Červená karkulka

V pohledném stavení na konci vesnice,
bydlela sedmkrát trestaná světice,
od mládí fandila procházkám v šeru,
na jejich památku vlastnila dceru.

Křehounká dívenka s nosem jak okurka,
červeným od rumu - no prostě Karkulka.

Ráno, když maminka dcerušku spatřila,
dala jí facku a potichu pravila:
"Rychle si oblékni červenou sukénku,
babička za lesem dostala žloutenku."

Těšíte se :-D

30. srpna 2011 v 14:54 | Míša |  Ostatní
Už se to blíží. Pomalu, ale blíží a co? No přece . . . . . . . ZAČÁTEK ŠKOLNÍHO ROKU. Ano ta nejlepší čás škol. roku. Ta a ještě konec škol. roku :-DD. Jak se vy těšíte doškoly, já teda jo i ne. Těším se na spolužáky, se kterými je sranda a na našeho třídního a netěším se na ty dlouhý vyučovací hodiny a učitele :-((. A co vy na co se těšíte a netěšíte?

Hry

30. srpna 2011 v 13:18 | Míša |  Ostatní
Vybrala jsem vám pár her, které hraju na internetu. Snad se budou líbit.

Emo Style Makeover

Christmas Party Hair Makeover

Frenkie Stein Dress Up

Dating Makeover 5

A navíc jste dostali odkazy na další super stránky s hrama.

Vtip dne 30.8.

30. srpna 2011 v 13:07 | Míša |  Vtip dne
Pohádka

Je jedno království a v něm žije pan král se svojí dcerou. Jednoho dne si řekne, že už je dost stará a dá vyhlásit, že kdo si pro princeznu přijede, dostane ji a půlku království. Jelikož je princezna docela kost, sjíždějí se nápadníci z celého světa. Princezna jde s každým do parku, ale vrací se vždycky sama. Královské stáje už jsou přeplněné koňmi bez pánů, v okolí je panská populace značně prořídlá, už se ukazuje jen tak jeden nebo dva týdně a král začíná mít strach, aby mu dcera moc nezestárla. Jednou takhle přijede kdo jiný, no Honza samozřejmě. Jde s princeznou do parku. Uprostřed parku je rybníček plný krokodýlů. Princezna si stáhne z ruky prsten, hodí ho mezi ty zubatý potvory a říká: "Vyndej ho." Honza, jednoduchej kluk z vesnice, nepřemejšlí a reflexivně sáhne dolů, rozepne poklopec a vytáhne si ho. Princezna říká: "No vidíš, a ti blbci tam všichni skákali."

LETIŠTNÍ SYSTÉM

29. srpna 2011 v 15:09 | Míša |  2. kapitola
To nepříjemné ticho se muselo prolomit a tak se Billy zeptal :,,No, a kdy vlastě Tara odjela?" byl totiž jediný, kdo o tom nic nevěděl. ,,asi tak před..." Mellissa se zamyslela. Často o sobě říká, že je sklerotik, ale žádný z jejich kamarádů jí to nevěří, vždyť ona si vždycky všechno pamatovala nejlíp, ale zrovna tuhle věc neudržela v paměti. ,,Lidi, pomozte mi já to zapoměla. Bylo to..."
,,Bylo to přesně před čtrnácti dny." dopověděl to za ni Alex.
,,Jo přesně, díky." odvětila Mellissa.
A zase to ticho. Nikoho nenapadlo žádné téma k řeči až za notnou chvíli se Billy zeptal ,,No, a co jinak, co jste dělali? To víte musítemě uvést do obrazu skoro měsíc jsem byl mimo." fakt je, že Billy nevěděl vůbec nic a za tgen měsíc se toho v takoméhle měste stane hodně. ,,Kde začít?" ptal se sám sebe Alex, ,,Tara je na dovolené, to už víš, já sháním práci jak se dá, tady dvojčata si hledají bydlení, Issabella ta se myslím vrhla na novinařinu, ale zatímnic moc kšefty, Wendy... to je prostě Wendy, pořád doma poříd hradby z knih." dlouhý proslov. Ani nevěděl jestli je to Billymu k užitku. ??Díky za info kámo." odpověděl Billy a usmál se.

Asi to nejlepší téma týdne

29. srpna 2011 v 9:53 | Míša |  Téma Týdne
Tak tohle téma je na tělo. Vzhledem k tomu, že prívě teď píšu jeden příběh moc se mi tohle téma líbí. Ale když jsem se zamylsela, tak mi vyšel Můj životní Příběh aten kdyby jsem měla napsat tak by mi nikdo nevěřil. Ale bylo to asi takhle:
Bylo pár hodin před půlnocí. Po cestě se vysokou rachlosdí řídi auto. Už jsme tady, nemocnice. Ano zrození nového života. Je sedm minut po půlnoci 15. května 1998. Na svět jsem přišla já. Další tři roky jsem si žila úžasně až jednou zase, aouto, tachlost nemocnice a na světě byl ten nejhorší člověk, ketrého znám, můj mladší bratr. Od té doby co se narodil jsou to jen problémy. Je to malej zákeřnej hajzlík. Už od tří let je sprostej víc jak dlaždič. Je to závislák na mamince, nic neudělá sám se vším mu musí pomáhat maminka, jao by už chudák neměla tak dost své práce. No a od té doby co se Matěj narodil si snáma táta ani pořádně nepokecá nebo nezahraje nějakou hru. Když deme na výlet je radši doma. Ten blbeček nám úplně zničil žib´voty a pořá v tom pokračuje. No řekněte znáte nejakého desetiletýho spratka co pořád spí s maminkou, když se mu něco řekne je sprostej a začne vás být??? Ne něco takového nezná snad nikdo. A n to není zhola to nejhorší. Je uřvanej, rozmazlenej fracek, ale za to může táta, kdyby se mu věnoval d mala a vychvával ho i mě, tak by z něj asi nevyrostlo monstrum. Bojím se co bude dělat až vyroste.
Noa le zpět k tomu příběhu. Já vím, že název není moc chytlavej, pokud nevíte jaký nízev podívejte se do úvodu v menu Pod nadpisem Moje kniha (My book). Ale věřte mi bude to stát za to.

Vtip dne 29.8.

29. srpna 2011 v 7:33 | Míša |  Vtip dne
Chudák Bill

Znáte tu, jak se večer vrátí Bill Gates domů a vítá ho kyselý obličej jeho
manželky? Zeptá se tedy: "Provedl jsem snad něco?" Jeho žena Melinda si
povzdychne. "Bille. Prosím tě. Až ti příště napíšu na papírek, že máš koupit
čínu, přines domů něco k jídlu, ano?"Archive / Page 1 | 2 | 3 . .